5 Mayıs 2014 Pazartesi

Kitap Alışverişi ^^


  Herkese merhaba!!
  Kısa bir süre önce Kitap Sihirbazı'ndan alışveriş yaptım. Kitaplar elime bugün geçti ve hemen sizlerle paylaşmak istedim.
  

  Gece Okulu, Renkli Kitap'ta gördüğüm bir videoda kapağına hayran kalıp anında araştırdığım ve alacağım kitaplar listesinin en üst kısmına yerleşen bir kitap. Konusu itibariyle çok meraklandığım ama biraz pahalı olduğu ve indirime çok fazla girmediği için hep ertelediğim bir kitaptı. Kitap Sihirbazı'nda yaklaşık 1-2 aydır 9.90 TL kampanyası var. Ben de ''Bir bakıyım neler varmış'' dedim ve iyi ki de demişim. Orijinal fiyatı 30 liralık kitabın indirime girmiş hali 9.90!! Ben de kaçıramazdım bu fırsatı. Ne de olsa DEX bu. Pek indirim yapmıyor. Bu sayede sepetime bu şahane kapaklı kitabı dahil ettim :)  Yemin... Geçen yıl bu kitabı listeme ekledikten sonra 3 gece rüyamda, kendimi bu kitabı satın alırken görmüştüm. Almayı çok istiyordum. İndirime girmişken bunu da alıyım dedim.


50 ve üzeri kargo bedavaydı. Ama elimde okunacak bir sürü kitabım olduğu için aşırıya kaçmıyım dedim. Bu nedenle kargo ödeyen kitaplardan Çiftlik kitabını seçtim. Bunu seçmemin sebebi: 1 yıldır listemde olmasıydı. Böylelikle 3 kitapla siparişimi tamamladım.
  Kitap Sihirbazı'ndan çok memnun kaldığımı söylemeliyim. Kitaplar elime hiç zarar görülmeden teslim edildi. Ayrıca kitapların yanında çok güzel ayraçlar da konulmuştu. Bu da beni çok mutlu etti^^ Sanırım diğer siparişlerimde de Kitap Sihirbazı'nı tercih edeceğim. Tavsiye ederim! :)

  Keyifli okumalar! ^^

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder